مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه گروه تخصصي برق شوراي مركزي با موضوع توسعه تفاهم نامه سه جانبه برق اماكن تشكيل شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ -  ۱۶:۳۲ تعداد بازدید: 441
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، جلسه گروه تخصصی برق شورای مرکزی با موضوع توسعه تفاهم نامه سه جانبه برق اماکن  روز چهارشنبه مورخ 96/5/11برگزارشد
در این جلسه که با حضور مهندس رجبی رئیس نظام مهندسی ساختمان  ،دکتر شیبانی مدیرکل دفتر توسعه مهندسی وزارت راه وشهرسازی،مهندس صادقی نماینده شرکت توانیر و اعضای گروه تخصصی برق شورای مرکزی تشکیل گردید ، نسبت به توسعه و رفع اشکالات موجود در تفاهم نامه بحث و تبادل نظر انجام شد.
حاضران در این جلسه ضمن تایید و تقدیر از نقش مهندسان برق در افزایش ایمنی و آسایش بهره برداران،توجه به حقوق ذی نفعان را در تدوین تفاهم نامه ها یادآور شدند.
لازم به ذکر است تفاهم نامه سه جانبه برق اماکن که در تاریخ 84/5/1به امضای نمایندگان  وزارت راه و شهرسازی، شرکت توانیر و نظام مهندسی ساختمان کشور رسیده بود ،تاکنون مورد بازنگری قرار نگرفته است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :