مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسات گروه تخصصی عمران و کارگروه ارزیابی و بهسازی ساختمان هابرگزارشد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ -  ۱۶:۳۴ تعداد بازدید: 391
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، جلسات گروه تخصصی عمران و کارگروه ارزیابی و بهسازی ساختمان ها  روز سه شنبه مورخ 7 /1396/6 در ساختمان  شوراي مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر کامبیز نرماشیری دبیر گروه تخصصی عمران شورای مرکزی در این خصوص گفت: "در این جلسات بررسی دستور العمل ارزیابی و بهسازی ساختمان ها در دستور کار قرار گرفت. مطابق این دستور العمل که در حال تدوین است، گردش کار ارزیابی فنی ساختمان ها و در صورت لزوم ارائه طرح بهسازی و اجرای آن توسط مهندسان سازمان نظام مهندسی ساختمان ارائه خواهد شد. با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران، یکی از کشورهای لرزه خیز جهان می باشد، ضرورت ارزیابی و بهسازی لرزه ای ساختمانهای موجود به شدت احساس می گردد و سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با توجه به پتانسیل فنی بالای خود در این مقوله وارد خواهد شد."

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :