مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جزئیات برگزاری جلسه کنترل کیفی مصالح ساختمانی ایرانشهر

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ -  ۰۹:۱۵ تعداد بازدید: 205


اولین جلسه کمیته کنترل کیفی مصالح ساختمانی در اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر برگزار شد.
به گزارش  روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر، بشیر احمد ستوده مدیر مسکن و ساختمان  اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: صبح امروز اولین جلسه کمیته کنترل کیفی مصالح ساختمانی با حضور نمایندگان فرمانداری، اداره نظام‌مهندسی، اداره استاندارد، شهرداری، اداره آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، دفتر نمایندگی نظام‌مهندسی در محل دفتر مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر تشکیل شد.

ستوده افزود: پس از بحث و بررسی و نقد موضوعات و مشکلات موجود در شهرستان توسط اعضا، مقرر گردید با محوریت اداره استاندارد به‌عنوان دبیرخانه کمیته مربوطه، در اولین گام بازرسی مشترک از کارگاه‌های تولیدکنندگان مصالح ساختمانی انجام شود.

در ادامه نماینده محترم فرمانداری بر همبستگی و همکاری جدی کلیه دستگاه‌های ذی‌ربط بخصوص اداره استاندارد بر ترغیب و تشویق تولیدکنندگان مصالح ساختمانی به‌سوی استانداردسازی آن‌ها تأکید کرد.

همچنین رئیس اداره استاندارد خواستار نظارت بر کلیه تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و برخورد قانونی با افراد خاطی، توسط کمیته‌ای متشکل از نماینده فرمانداری و نماینده شهرداری٬ راه و شهرسازی و نظام‌مهندسی ٬اداره صنعت و معدن و تجارت، اصناف مربوطه و شرکت ملی فرآورده‌های نفتی در معیت اداره استاندارد شدند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :