اجلاس 21 سازمان نظام مهندسی
 نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر اعلام کرد برگزاری آزمون ورود به حرفه ی مهندسان نظام مهندسی

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ -  ۰۹:۳۲ تعداد بازدید: 769مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانان و معماران تجربی در روزهای 20 و 21 مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از فارس ، فرزاد رستمی  در بوشهر اظهار داشت:  آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانان و معماران تجربی در روزهای پنجشنبه و جمعه، 20 و 21 مهر ماه سال جاری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد عالیشهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به الزامی‌بودن شرکت در این آزمون برای مهندسینی که قصد فعالیت حرفه‌ای دارند،افزود: دانش‌آموختگان رشته‌های هفت‌گانه نظام مهندسی ساختمان شامل عمران، معماری، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، نقشه برداری، ترافیک و شهرسازی پس از گذشتن سه سال از اخذ مدرک تحصیلی و کسب سوابق مرتبط با موضوع و با عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان می توانند در این آزمون شرکت کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر تصریح کرد: متقاضیان پس از کسب دست کم 50% امتیاز این آزمون می‌توانند پروانه  اشتغال به کار خود را از اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر دریافت کرده و به صورت رسمی در حرفه مهندسی مشغول به فعالیت شوند.

وی ادامه داد: کارت‌های ورود به جلسه این آزمون از طریق سایت www.inbr.ir قابل دریافت است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :  
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور است.