مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر اعلام کرد برگزاری آزمون ورود به حرفه ی مهندسان نظام مهندسی

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ -  ۰۹:۳۲ تعداد بازدید: 709مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانان و معماران تجربی در روزهای 20 و 21 مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از فارس ، فرزاد رستمی  در بوشهر اظهار داشت:  آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانان و معماران تجربی در روزهای پنجشنبه و جمعه، 20 و 21 مهر ماه سال جاری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد عالیشهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به الزامی‌بودن شرکت در این آزمون برای مهندسینی که قصد فعالیت حرفه‌ای دارند،افزود: دانش‌آموختگان رشته‌های هفت‌گانه نظام مهندسی ساختمان شامل عمران، معماری، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، نقشه برداری، ترافیک و شهرسازی پس از گذشتن سه سال از اخذ مدرک تحصیلی و کسب سوابق مرتبط با موضوع و با عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان می توانند در این آزمون شرکت کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر تصریح کرد: متقاضیان پس از کسب دست کم 50% امتیاز این آزمون می‌توانند پروانه  اشتغال به کار خود را از اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر دریافت کرده و به صورت رسمی در حرفه مهندسی مشغول به فعالیت شوند.

وی ادامه داد: کارت‌های ورود به جلسه این آزمون از طریق سایت www.inbr.ir قابل دریافت است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :