مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ -  ۱۰:۰۰ تعداد بازدید: 474


 به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان یزد، با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، ششمین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران روزهای نوزدهم و بیستم مهرماه در استان یزد برگزار می شود. در این کنفرانس متخصصانی از سراسر کشور و نیز دانشگاه های کشورهای استرالیا، آمریکا و انگلستان حضور و سخنرانی خواهند داشت.
مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در این باره در یک مصاحبه گفت: در جهت تحکیم همکاری های علمی و تخصصی سازمان و جامعه دانشگاهی، این کنفرانس بین المللی به میزبانی دانشگاه یزد و همکاری فعال سازمان برگزار می شود و محورهایی چون مصالح نوین در مهندسی عمران، بهسازی و مقاوم سازی سیستم های کنترل لرزه ای، مصالح و فناوری های سازگار با محیط زیست، فناوری های نوین ساخت، بهینه سازی و سبک سازی سازه ها، روش های عددی و محاسباتی در مهندسی عمران و ژئوتکنیک و راهسازی در آن به بحث و بررسی گذاشته می شود. وی افزود: به دنبال ثبت جهانی یزد و توجه خاص به معماری اصیل منطقه، این کنفرانس مهمترین محور کاری خود را بر مبنای روش های نوین اجرای سازه های سنتی و بومی قرار داده است.
دکتر مرشد عضو کمیسیون تخصصی عمران سازمان و مدیر گروه عمران دانشگاه یزد نیز که مدیریت برگزاری این کنفرانس را عهده دار است، از دریافت 250 مقاله حول محورهای کنفرانس خبر داد و افزود: از این تعداد 180 مقاله توسط داوران کنفرانس برای ارائه انتخاب شده که 120 مورد آنها به صورت پوستر است و بقیه در نشست های 2 روزه کنفرانس به صورت شفاهی ارائه می شود. 
به گفته وی در ادامه این کنفرانس 8 کارگاه آموزشی نیز با مدیریت متخصصان داخلی و خارجی با تکیه بر بهسازی لرزه ای برگزار می شود که 300 نفر مهندسان و استادان و دانشجویان در آن ها شرکت خواهند داشت.
براساس هماهنگی های انجام شده، شرکت در این کنفرانس برای مهندسان عضو سازمان امتیاز آموزشی دربر دارد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :