مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه گروه تخصصی معماری شورای مرکزی برگزارشد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ -  ۰۹:۰۰ تعداد بازدید: 522


جلسه گروه تخصصی معماری در روز سه شنبه مورخ 18/07/1396 در شورای مرکزی تشکیل و به موارد زیر پرداخته شد:
در ابتدا مقرر شد با توجه به همسان بودن موضوعات، کارگروه شماره نه با عنوان دبیرخانه سمینار هویت در معماری ایرانی- اسلامی  در کارگروه شماره یک با عنوان تهیه نظامنامه نماسازی و سیمای ساختمان ها ادغام گردد. سپس به بررسی عملکرد سایر کارگروه ها پرداخته شد و سرپرستان محترم توضیحات لازم از روند کار و نتایج بدست آمده را ارائه نمودند.در این خصوص توضیحات تفصیلی  از کارگروه¬های مباحث حقوقی و شرح خدمات مهندسی معماری، مبحث 22 مقررات ملی ساختمان در حوزه معماری و بررسی تجارب جهانی به گروه تخصصی ارائه شد.
در ادامه به بحث و بررسی پیرامون نظامنامه نحوه فعالیت گروه های تخصصی شورای مرکزی و هیات رئیسه گروه¬های تخصصی استان ها پرداخته شد. 
در پایان با توجه به تشکیل دومین جلسه گروه تخصصی معماری با نمایندگان محترم استان¬ها در تاریخ 1396/08/02، نحوه ارائه گزارش عملکرد مورد بررسی قرار گرفت.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :