مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

پیام رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان برای جامعه مهندسی کشور

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ -  ۱۱:۴۸ تعداد بازدید: 2139

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی مهندس رجبی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان با انتشار پیامی از افرادی که با  اظهار نظر هایشان  در مقام دفاع از  سازمان نظام مهندسی ساختمان برآمدندقدردانی نمود.
متن پیام بشرح ذیل است:

بسمه تعالي 

خداوند بزرگ را شاكرم كه در كنار همه سختي ها و مشكلات بيشماري كه در راه اداي دين به ملت شريف ايران در حوزه مهندسي ساختمان وجود دارد باز  هم با تواني مضاعف و اميد به آينده اي بهتر براي چهارصد هزار مهندس عضو اين سازمان ، استوارتر از گذشته مسير اعتلاي مهندسي در كشور را طي مي كنيم و هدف را آرماني تر از هميشه انتخاب كرده ايم. فرداي اين ظرفيت عظيم علمي براي كشور، ساخت ساختمان هايي است كه بيانگر توان مهندسان اين كشور است و به ميراثي ماندگار براي نسل هاي بعدي تبديل خواهد شد .

اگر امروز شاهد كم لطفي ها و نامهرباني هايي بوده و هستيم بايد بدانيم اين موضوعات نه تنها ما را دلسرد نميكند بلكه اراده اي محكم تر ازگذشته در ما بوجود خواهد آورد تا در نهايت جامعه مهندسي كشور مقهور بازي سياسي ديگران نشود . 

از همه همکاران ،دوستان و بزرگاني كه پس از اين اظهار نظر ها در مقام دفاع ازاين سازمان برآمدند صميمانه سپاسگزارم و عزم راسخ خود و شورای مرکزی  را براي حضوري موثرتر و پوياتر در صحنه توسعه پايدار كشور اعلام ميكنم و نويد روزهايي درخشان تر و بهتر را به مهندسان ايران عزيز كه فرزندان اين سرزمينند خواهم داد .

فرج الله رجبي
رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان
یکم آذر 1396

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :