اجلاس 21 سازمان نظام مهندسی
 نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

اولین همایش ملی اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان در قم برگزار می شود

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ -  ۱۰:۱۷ تعداد بازدید: 369

اولین همایش ملی اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان در قم برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان قم رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم  از برگزاری اولین همایش ملی اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان در روزهای 28 و 29 آذرماه در قم خبر داد.

مهندس امین مقومی ، با اشاره به برگزاری همایش ملی اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان در شهر مقدس قم اظهار داشت: این همایش در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 28 و 29 آذر ماه با حضور رؤسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها، رییس و اعضای شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور، مدیران کل راه و شهرسازی استانها ، معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و تعداد 600 نفر از مهندسان استان و استانهای دیگر در  قم برگزار می شود.


رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ، عنوان کرد: در این همایش دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی و همچنین تعدادی از  اساتید برجسته ملی و بین المللی در حوزه اخلاق مهندسی و همچنین برخی از مقامات استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.


وی ابراز داشت: با تایید و موافقت وزارت راه و شهرسازی گواهینامه حضور در  این همایش به عنوان گواهی دوره ارتقاء پایه برای کلیه مهندسان و کاردان ها در رشته های هفتگانه  مهندسی منظور خواهد شد.


مقومی ، با بیان اینکه این همایش در دو روز برگزار می شود بیان داشت: افتتاحیه همایش ملی اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان صبح روز سه شنبه 28 آذرماه در سالن همایش مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) قم برگزار می شود و در نوبت عصر سه شنبه و صبح روز چهارشنبه 29 آذر ماه سمینار ، میزگرد و کلاس های آموزشی با موضوع اخلاق مهندسی با حضور اساتید برجسته ای همچون دکتر بهنام تائبی استاد دانشگاه دلفت هلند و برخی دیگر از اساتید دانشگاه های تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی و خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می شود.


رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ،  با بیان اینکه این همایش به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود افزود: اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم و کاردان ها می توانند به صورت حضوری در این همایش شرکت کنند و این امکان برای سایر مهندسان عضو سازمان  نظام مهندسی ساختمان استانها  نیز  وجود دارد تا به صورت مجازی در  این همایش شرکت کنند.

 

مقومی ادامه داد: ثبت نام  به صورت الکترونیکی و در سایت رسمی همایش امکان پذیر است که از اواخر هفته جاری تا 15 آذرماه ادامه می یابد و جزییات آن در روزهای آتی اعلام می گردد.


وی همچنین بیان داشت: در روز سه شنبه 28 آذرماه  نیز جلسه 222 شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان و روسای استانها با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در قم برگزار می شود و در صورت انجام هماهنگی های نهایی، اعضای شورای مرکزی با برخی از علما و  مراجع عظام تقلید نیز دیدار و گفتگو خواهند کرد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :