مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

دوره آموزش ملاحظات ژئوتکنیک در ویرایش چهارم استاندارد ۲۸۰۰ و مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان درنظام مهندسی ایلام برگزار شد.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ -  ۰۸:۴۸ تعداد بازدید: 270

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ایلام دوره آموزش ملاحظات ژئوتکنیک در ویرایش چهارم استاندارد 2800 و مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان در سالن آمفی تاتر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام برگزار شد.
 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام در این دوره آموزشی که با شرکت مهندسین محاسب ( عمران ) تشکیل شد. دکتر همایون شاوردی عضو هیات علمی دانشگاه ایلام و از مدرسین سازمان با اشاره به اهداف این دوره آموزشی اظهار داشت : باتوجه به الزام مطالعات ژئوتکنیک و عامل تاثیر گذار سازه ها در مقابله با نیروی زلزله براساس نوع خاک و ویژگی مقاومتی ، این دوره آموزشی با تصویت هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تشکیل شده است.
وی با تاکید بر اینکه مهندسین محاسب بایستی الزامات مطالعات ژئوتکنیک را در طراحی سازه لحاظ کنند یادآور شد : شرکت های مجری مطالعات ژئوتکنیک موظف به ارائه اطلاعات دقیق به مهندسین محاسب بوده و مهندسین محاسب نیز بایستی اطلاعات بدست آمده را به درستی وارد فایل محاسباتی خود کنند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :