مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

مهندس رجبی طی نامه ای به روسای نظام مهندسی استان ها مطرح نمود.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ -  ۱۲:۱۸ تعداد بازدید: 547

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی با توجه به اهمیت برگزاری سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی در روز های 20 و 21 آذر، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان رییس شورای سیاست گذاری همایش مذکور، در نامه ای به روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها از این مسئولان استانی برای حضور در این همایش دعوت کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان  در این نامه اعلام کرده است که به افراد شرکت کننده در سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی،گواهینامه ارتقا پایه تعلق خواهد گرفت.

مهندس رجبی  در این نامه دعوت به  حضور و ثبت نام کمیسیون های انرژی استان هادر این همایش نموده و نیزتاکید به ارائه دستاوردهای کمیسیون های انرژی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها جهت انعکاس به جامعه مخاطبان نمود.

 همچنین اظهار کرده است که   اطلاع رسانی از طریق سایت و ارسال پیامک و تلگرام به اعضای سازمانی و شرکت های مهندسی فعال در حوزه مدیریت مصرف انرژی و ساختمان پایدار وهمچنین جمع آوری نقطه نظرات ارزشمند پیرامون بازنگری مقرات ملی ساختمان در راستای تهیه شیوه نامه اجرایی آیین نامه بهینه سازی مصرف انرژی و ارسال به شورای مرکزی جهت طرح در سمینار، از جمله اقدامات لازم است.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :