مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

مقاوم سازی بناهای تاریخی با استفاده از دانش مهندس

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ -  ۰۹:۳۴ تعداد بازدید: 290


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی مهندس توکلی در دیدار با دکتر رمضانی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان استفاده از دانش مهندسی در مقاوم سازی و مرمت ابنیه تاریخی را ضروری دانسته  و با توجه به زلزله خیز بودن استان، خاطر نشان کردند. یکی از راههای حفظ  آثار تاریخی ارزشمند  استفاده از نیروهای مجرب  و همکاری این اداره کل با سازمان خواهد بود.

طی این دیدار رمضانی ضمن تشکر از حضور ریاست سازمان، جهت همکاری سازمان در تکمیل کتابخانه اداره کل میرات فرهنگی مراتب تشکر خود را اعلام نمودند.

همچنین رمضانی در ادامه، به  آمادگی کامل این اداره در بخش های مختلف از جمله:مجله تخصصی  رازینه،برگزاری مراسم  روز معمار و کلیه فعالیت های مشترک با سازمان را  اشاره نمودند و بیان داشت در آینده نزدیک موزه معماری استان تأسیس که  جهت این امر مهم سازمان نظام مهندسی ساختمان نقش بسزایی خواهد داشت.

منبع:روابط عمومی سازمان نظام مهندی خراسان جنوبی


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :